Apie mus

Faktai, skaičiai ir veikla

„Bayer“ – tarptautinė kompanija, turinti didžiulį įdirbį ne tik sveikatos priežiūros, bet ir žemės ūkio bei pažangiųjų medžiagų srityse. Tai gyvybės mokslų bendrovė, kurios veiklos istorija tęsiasi jau daugiau nei 150 metų. Savo sukauptą patirtį naudojame naujų medžiagų bei vaistų kūrimui. Siekiame prisidėti įveikiant svarbiausius šiandienos gyvenimo iššūkius.

Didėjanti ir tuo pačiu sparčiai senstanti žmonija diktuoja geresnės sveikatos apsaugos ir pakankamo maisto tiekimo poreikius. Kompanija „Bayer“ prisideda prie žmonių gyvenimo kokybės gerinimo kurdama veikliąsias medžiagas, kurios užkerta kelią ligoms, jas palengvina ir gydo. Mūsų kompanija taip pat prisideda prie patikimo aukštos kokybės maisto, pašarų ir augalinių žaliavų tiekimo.

Mes nuolat kuriame naujas molekules, kurias naudojame kurdami pažangius sveikatos gerinimo produktus bei sprendimus. Per ilgą laiką sukaupėme daug žinių, todėl puikiai išmanome gyvųjų organizmų biocheminius procesus, tai yra mūsų tyrimų ir plėtros pagrindas.

Mūsų tikslas – kurti pridėtinę vertę savo klientams, darbuotojams ir visoms interesų grupėms, su kuriomis bendraujame, todėl siekiame tapti ir išlikti lydere tose rinkose, kuriose veikia mūsų kompanija. Atsižvelgdami į šį tikslą, savo strategiją nukreipėme į kai kurių didžiausių žmonijos problemų sprendimą. Savo sėkmę pasitelkiame ir kompanijos finansinių pajėgumų stiprinimui.

Esame pilietiška bendrovė, gerbiame akcininkų interesus, todėl esame įsipareigoję veikti tvariai, etiškai ir socialiai atsakingai. Mūsų nuolat naujovėmis besidomintiems darbuotojams suteikiame visas tobulėjimo galimybes.

Visa tai yra dalis mūsų misijos – Mokslas geresniam gyvenimui.

Išskirtinis dėmesys gyvybės mokslų verslui

Po „Medžiagų mokslų grupės“, dabar besivadinančios „Covestro“, teisinio ir ekonominio atsiskyrimo, bendrovė „Bayer“ ėmė sėkmingai vystytis kaip gyvybės mokslų įmonė. Dabar šis verslas lyderiauja rinkose, kurių augimas grindžiamas inovacijomis. Kartu tai sudaro tvirtą, patrauklų ir subalansuotą rinkinį, kuris yra atsparus rinkos pokyčiams ir galimoms rizikoms.

Ankstesnę struktūrą, kurią sudarė strateginio valdymo holdingo kompanija ir veiklos pogrupiai, pakeitė integruota stipraus „Bayer“ prekės ženklo organizacinė struktūra. Dabar pagrindinė „Bayer“ veikla valdoma šiose divizijose: receptinių vaistų, nereceptinių produktų, augalininkystės bei gyvūnų sveikatos.

orgachart

Bendrovės divizijos

Farmacijos divizija

Ši divizija daugiausiai dėmesio skiria receptiniams vaistams. Ypač – skirtiems širdies ligų gydymui ir moterų sveikatai. Taip pat specializuotam gydymui onkologijos, hematologijos ir oftalmologijos srityse. Šiai divizijai priklauso Radiologijos verslas, kuris į rinką tiekia padidinto kontrasto diagnostinio vaizdinimo įrangą kartu su reikalingomis kontrastinėmis medžiagomis.

Nereceptinių produktų divizija

Šios divizijos veikla – nereceptinių dermatologijos, maisto papildų, skausmo malšinimo, virškinimo trakto, alergijos, peršalimo ir gripo, kojų priežiūros, apsaugos nuo saulės ir širdies bei kraujagyslių ligų rizikos prevencijos vaistų ir medicininių priemonių gamyba. Produktai apima visuotinai žinomus prekės ženklus: „Claritin ™“, „Aspirin™“, „Aleve ™“, „Bepanthen ™“ / „Bepanthol ™“ ir „Canesten ™“.

Augalininkystės mokslų divizija

Augalininkystės mokslo divizijai priklauso sėklų, augalų apsaugos ir ne žemės ūkio kenkėjų naikinimo įmonės. Divizijos veikla nukreipta dvejomis kryptimis: augalų apsaugos/sėklų ir aplinkos mokslo. Augalų apsaugos/sėklų divizija parduoda vertingų sėklų ir pažangių cheminių bei biologinių kenkėjų valdymo sprendimus, prisidedančius prie modernaus ir subalansuoto ūkio plėtros, taip pat įvairiapusiškai konsultuoja klientus. Aplinkos mokslo sritis nukreipta ne į žemės ūkį. Ji apima plačią kenkėjų kontrolės produktų ir paslaugų pasiūlą, skirtą namams, sodui, miškui.

Gyvūnų sveikatos divizija

Šis divizija siūlo gyvūnų ligų prevencijai bei gydymui skirtus produktus.

Paslaugų verslui centras

Paslaugų verslui centras visos grupės mastu atlieka korporatyvines ir verslo aptarnavimo funkcijas.

„Currenta“

Tai yra paslaugų įmonė, atsakinga už „Chempark“ Lėverkuzeno, Dormageno ir Krefeld-Uerdingen padalinių valdymą ir veiklą.

Įmonės valdymas

Dviguba valdymo sistema, kurios valdymo organai:

  • Valdyba: aštuoni nariai, pirmininkas: Werner Baumann
  • Stebėtojų taryba: 20 narių, pirmininkas: Werner Wenning

Produktai

Savo produktais skatiname spręsti kai kuriuos pagrindinius mūsų laikų iššūkius. Didėjant pasaulio populiacijos skaičiui ir amžiui, reikia geresnės sveikatos priežiūros ir pakankamo kiekio maisto. „Bayer“ gerina žmonių gyvenimo kokybę apsaugodama nuo ligų, jas palengvindama ir gydydama. Taip pat padedame užtikrinti patikimą aukštos kokybės maisto, pašarų ir augalinių žaliavų tiekimą.

Populiariausi „Bayer“ produktai:

  • sveikatos priežiūros srityje: „Xarelto™“, „Kogenate™“, „Betaferon™ / „Betaseron™“ / „Mirena“ produktų grupė, „Nexavar™“
  • pagrindiniai prekės ženklai žemės ūkyje: „Sekator OD“, „Maister OD“, „Variano Xpro“, „Siltra Xpro“, „Ascra Xpro“, t.y. „Xpro
    Technology“ produktų grupė, „Prosaro“, „Biscaya“ ir kt.

Pasaulinė veikla

Pasaulinę „Bayer“ grupę sudaro 241 konsoliduotos** įmonės 79-ose atskirose šalyse. Pagrindinė būstinė yra Lėverkuzene, Vokietijoje.

**visiškai konsoliduotos įmonės (nuo 2017 m. spalio 27 d.)

Darbuotojai

2017 m. gruodžio 31 d. duomenimis, „Bayer“ grupėje visame pasaulyje dirbo 99,820 tūkst. darbuotojų.

employees2017_Dec_EN