• Sveikatos priežiūros specialistams perleistos vertės

  Skaidrumo puoselėjimas tarp medicinos profesionalų

  Kompanija „Bayer“ yra įsipareigojusi puoselėti skaidrius finansinius santykius su sveikatos, medicinos profesionalais, tokiu būdu kuriamas pasitikėjimas pažangioje farmacijos industrijoje.


  Bendradarbiavimu grindžiamų mokslinių tyrimų nauda pacientams ir visuomenei

  Vaistų pramonės ir sveikatos priežiūros specialistų bendradarbiavimas padėjo sukurti daug novatoriškų vaistų, kurie pakeitė daugybės ligų eigą ir pagerino mūsų gyvenimus. Kompanijos „Bayer“ darbuotojai yra įsitikinę, kad glaudus bendradarbiavimas su sveikatos priežiūros specialistais ir nuolatinis jų mokymas yra būtini, siekiant geresnių rezultatų ir naudos pacientams, kuriems stengiamės padėti.

   

  Kaip „Bayer“ dirba su sveikatos priežiūros specialistais >

   


  Griežtai reglamentuotas sveikatos priežiūros specialistų ir pramonės bendradarbiavimas

  Bendradarbiaudami su medicinos ekspertais laikomės galiojančių įstatymų ir teisės aktų, pvz., sveikatos priežiūros įstatymai, pramonės etikos kodeksai, kuriuose aiškiai apibrėžiami pramonės santykiai su sveikatos priežiūros specialistais. Be to, šios taisyklės papildomos įvairiais skaidrumo reglamentais, pvz., Skaidrumo įstatymu (Sunshine Act) JAV, europiniu EFPIA informacijos atskleidimo kodeksu ir įvairiomis vietinėmis įstatyminėmis ataskaitų teikimo prievolėmis. Mes be išlygų gerbiame specialistų nepriklausomumą ir sąžiningumą.

   

  Kam skirtas EFPIA informacijos atskleidimo kodeksas >  EFPIA informacijos atskleidimo kodekso įgyvendinimas

  Priklausydami Europos farmacijos pramonės ir asociacijų federacijai (EFPIA) bei remdamiesi savo įmonės vertybėmis, mes be išlygų pritariame EFPIA informacijos atskleidimo kodeksui. Pagal šį kodeksą „Bayer“ atskleis informaciją apie tiesiogiai ir netiesiogiai perleistas vertes sveikatos priežiūros specialistams ir sveikatos priežiūros organizacijoms bendrose ir vietinėse „Bayer“ interneto svetainėse.

   

  Kam skirtas EFPIA informacijos atskleidimo kodeksas >

   
   

  Duomenų atskleidimo ataskaitos

  Sužinokite kaip mes renkame ir atskleidžiame vertes, perleistas sveikatos priežiūros specialistams ir sveikatos priežiūros organizacijoms bei gaukite prieigą prie duomenų atskleidimo.
  .

  Gaukite prieigą prie duomenų atskleidimo >

   

  L.LT.COM.05.2018.1431
  2018.05.11  Copyright © Bayer Nordic
  http://www.bayer.com

  Share this page on

  Close ×