2016.10.11
Iškilmingas naujo pastatų komplekso Vismare atidarymas

„Bayer“ ir toliau plečia biologinių preparatų gamybos pajėgumus

• Apie16 mln. eurų investicija.
• Mokslinių tyrimų, plėtros ir gamybos pajėgumų plėtimas.
• Didėjanti nematocido „BioAct™“ ir fungicido „Contans™“ paklausa.

Manheimas, 2016 m. spalio 6 d. – „Bayer“ planuoja toliau stiprinti savo padėtį biologinių kultūrų apsaugos produktų rinkoje ir jau investavo 16 mln. eurų į naujus mokslinių tyrimų, plėtros ir gamybos pajėgumus Vismare.

„Kaip pasaulinė, naujovėmis paremta gyvosios gamtos mokslo įmonė, mes ne tik užsibrėžėme ambicingų plėtros tikslų“, – pabrėžė padalinio „Crop Science“ strategijos ir asortimento valdymo vadovas dr. Mathias Kremer per iškilmingą atidarymą spalio 6 d., į kurį buvo pakviesta apie 100 svečių. „Pajėgumų plėtimas Vismare taip pat yra svarbus žingsnis norint pasiūlyti viso pasaulio ūkininkams naujų sprendimų, skirtų moderniam, tvariam žemės ūkiui. Biologinių preparatų naudojimas šiame kontekste tampa vis svarbesnis.“

„Integruota gamybos įmonė Vismare atliks labai svarbų vaidmenį įgyvendinant mūsų plėtros planus“, – pridūrė Daniel Karsch, „Bayer CropScience Biologics GmbH“ generalinis direktorius. „Norėdami užtikrinti, kad mūsų mokslininkai ir ekspertai galėtų sėkmingai bendradarbiauti, Vismare sukūrėme idealias sąlygas fermentuoti ir gaminti natūralius grybelius.“

Renginyje dalyvavo Ralf Svoboda, Meklenburgo-Pomeranijos ekonomikos, statybų ir turizmo ministerijos technologijų skyriaus vadovas; Thomas Beyer, Hanzos sąjungai priklausančio Vismaro miesto meras; dalyvaujančių statybos ir techninės priežiūros įmonių atstovai; netoliese esančių bendruomenių nariai ir „Bayer“ darbuotojai Vismare. Vismaras priklauso įmonės pasauliniam tyrimų ir plėtros tinklui. Tai svarbi biologinių preparatų gamybos vieta. Šioje gamybos įmonėje „Bayer“ iš viso dirba apie 45 žmones.

Vismare sutelkta natūralių grybelių gamyba

Savo mokslinių tyrimų ir plėtros veiklą, susijusią su natūraliais grybeliais, „Bayer“ sutelkė Vismaro gamybos įmonėje. Įmonės tyrinėtojai dirba maždaug 1 600 m2 ploto dviejų aukštų pastatų komplekse, kurį sudaro laboratorijos, techniniai centrai ir biurai.

Naujos statybos gamybinis pastatas atitinka visus produktų kokybės ir saugos standartus. Daugiau nei 4 000 m2 ploto patalpose yra pakankamai vietos, kad gamyba vyktų optimaliomis sąlygomis. Taigi „Bayer“ yra gerai pasirengusi pokyčiams ir gali lanksčiai reaguoti į naujas rinkos sąlygas.

„BioAct™“ ir „Contans™“: biologiniai produktai, skirti kovoti su nematodais ir grybelinėmis ligomis

Pirmasis biologinis produktas – „Contans™ WG“ nuo sklerotinio puvinio – buvo patvirtintas Vokietijoje 1997 m. Tai buvo pirmas kartas Vokietijoje, kai buvo suteiktas leidimas prekiauti biologiniu fungicidu. „Bayer“ kuria, gamina ir parduoda biologinius preparatus, skirtus integruotai žemės ūkio kultūrų apsaugai. Šie produktai gaminami daugiausia iš gyvų mikroorganizmų, pvz., bakterijų ir grybelių, arba iš natūralių medžiagų.

Biologiniai preparatai yra išskirtinai naudingi aplinkai ir kartu su patobulintomis sėklomis, cheminiais žemės ūkio kultūrų apsaugos preparatais ir pagalbos paslaugomis yra viena iš keturių svarbiausių „Bayer“ integruotų žemės ūkio kultūrų sprendimų sričių. Vismare gaminamas įvairios sudėties fungicidas „Contans™ WG“ ir nematocidas „BioAct™“. „BioAct™“ daugiausia naudojamas auginant vaisius ir daržoves įvairiose šalyse.


Prognostiniai pareiškimai

Šiame naujienų pranešime gali būti prognostinių pareiškimų, pagrįstų dabartinėmis „Bayer“ vadovybės prielaidomis ir prognozėmis. Įvairi žinoma ir nežinoma rizika, netikslumai bei kiti veiksniai gali lemti didelius faktinių ateities rezultatų, finansinės situacijos, bendrovės plėtros arba veiklos efektyvumo ir čia pateiktų numatomų duomenų skirtumus. Šie veiksniai apima viešose „Bayer“ ataskaitose, kurias rasite „Bayer“ svetainėje www.bayer.com, aptartus veiksnius. Bendrovė neįsipareigoja atnaujinti šių prognostinių pareiškimų arba užtikrinti, kad jie atitiks ateities įvykius ar plėtrą.

2016.10.11  Copyright © Bayer Nordic
http://www.bayer.com

Share this page on

Close ×