2017.05.17

„Bayer“ Nyderlanduose pristato „ForwardFarm“

Nauja partnerystė pastūmės tvarią žemdirbystę į aukštesnį lygį.

„Bayer“ iniciatyva „ForwardFarming“, vykdoma su nepriklausomais ūkiais visame pasaulyje ir skirta propaguoti tvarų žemės ūkį, oficialiai pristato savo pirmąją partnerystę Nyderlanduose. Šiaurės Olandijoje, Abbenes, įsikūręs nepriklausomas ūkis „Het Groene Hart“ dirbs kartu su „Bayer“ ir kitais partneriais, kad įdiegtų naujovišką žemės ūkio praktiką.

 

Ūkiui vadovauja šeštos kartos ūkininkas Jasper Roubos. 85 hektaruose labai derlingos polderių dirvos jis augina bulves, kviečius, svogūnus ir cukrinius runkelius. Ūkyje demonstruojamos skaitmeninio ūkininkavimo technologijos, pvz., tikslus purškimas su GPS informacija, darbo saugos procedūros ir biologinės įvairovės didinimo metodai. Tokiu būdu J. Roubos laikosi visa apimančio požiūrio į tvarią žemdirbystę.

 

„Bayer“ programoje „ForwardFarming“ nusprendžiau dalyvauti todėl, kad norėjau parodyti, jog ekonominė sėkmė gali egzistuoti kartu su pažangiu ir atsakingu požiūriu į aplinką“, – teigia Jasper Roubous, ūkio „Het Groene Hart“ vadovas. „Dažnai produktyviai diskutuoju su pas mane apsilankančiais partneriais, bendruomenės nariais ir kolegomis ūkininkais, galiu įgyvendinti naujas idėjas, dėl kurių mano ūkis tampa dar tvaresnis.“

 

Sukūrusi „ForwardFarming“ tinklą „Bayer“ suteikia galimybę vykdyti demonstravimą, dialogą ir bendradarbiavimą, kadangi siūlo integruotus pasėlių sprendimus, aktyvią paramą ir partnerystės veiklą.

 

„Su įvairiomis suinteresuotomis šalimis gyvai diskutuojame ir svarstome pažangias naujoves ir galimybes vietiniams bei pasauliniams ūkiams“, – teigia Damien Viollet, „Bayer“ padalinio „Crop Science“ vadovas Beniliukso regionui. „Het Groene Hart“ yra pavyzdinis modelis šio regiono ir viso pasaulio suinteresuotiesiems subjektams.“

 

„Labai didžiuojamės darbu, jau nuveiktu „Het Groene Hart“, o ateityje sieksime palaikyti tvaraus žemės ūkio pažangą šiame ūkyje bei visame mūsų „ForwardFarming“ tinkle“, – priduria Liam Condon, „Bayer AG“ valdybos narys ir padalinio „Crop Science“ vadovas. „Het Groene Hart“ yra penktasis pavyzdinio modelio ūkis, priklausantis „Bayer“ tinklui „ForwardFarming“. Šis tinklas bus plečiamas Europoje, taip pat Lotynų Amerikoje ir Šiaurės Amerikoje.

 

Nyderlandai - svarbus pasaulinio žemės ūkio dalyvis

Kadangi Nyderlandai, nors ir nedidelė šalis, užima antrą vietą pasaulyje pagal žemės ūkio produktų eksporto apimtį po Jungtinių Amerikos Valstijų, tai optimali vieta išbandyti aplinkosaugos požiūriu tvarią praktiką ir jos efektyvumą, siekiant palaikyti maisto tiekimo sistemą, tenkinančią augančius pasaulinius poreikius.

 

Šią savaitę Utrechte buvo surengtas Pasaulinis žemės ūkio naujovių forumas. Renginys, kuriame buvo atšvęstas oficialus „Het Groene Hart“ įtraukimas į „Bayer“ tinklą „ForwardFarm“, buvo puikus būdas užbaigti savaitės diskusijas apie tvarią praktiką, remiamą taikant pažangias naujoves ir įžvalgas.

 

Prisijunkite prie dialogo, apsilankę svetainėje www.forwardfarming.com ir sekdami #ForwardFarming.

2017.05.17  Copyright © Bayer Nordic
http://www.bayer.com

Share this page on

Close ×