2017.02.20

Technologijų licencijavimo susitarimas tarp „Bayer“ ir „Yara“ bus naudingas ūkininkams

„Bayer“ ir „Yara International ASA“ („Yara“) sudarė bendradarbiavimo dėl programinės įrangos ir technologijų licencijavimo sutartį, kad ūkininkams visame pasaulyje tiektų skaitmeninius ūkininkavimo įrankius, didinančius ūkių našumą, pelningumą ir tvarumą. Susitarimo tikslas yra kurti naujus skaitmeninius ūkininkavimo sprendimus ir paskatinti naudoti azoto trąšų pritaikymo technologiją, įskaitant jau išbandytą N-Sensor™ technologiją, ir mobiliojo vizualizavimo technologiją, įskaitant ImageIT™.

Šia sutartimi „Yara“ suteiks „Bayer“ prieigą prie savo mobiliojo vizualizavimo technologijos, leidžiančios nustatyti augalų mitybos būklę ir jų poreikius pasitelkus išmaniojo telefono programėlę. Be to, „Yara“ suteiks rekomendacijas dėl žemės ūkio augalų mitybos. Taip bus galima padėti ūkininkams efektyviau auginti pasėlius.

„Ūkininkavimas visame pasaulyje gali tapti našesnis ir tvaresnis. Šis mūsų bendradarbiavimas bus svarbus siekiant padėti tiek smulkiems ūkininkams Afrikoje ir Azijoje, tiek ir stambesniems augintojams Pietų ir Šiaurės Amerikoje bei Europoje“, teigė Tobias Menne, „Bayer“ skaitmeninio ūkininkavimo padalinio vadovas.

„Siekdami paspartinti savo skaitmeninio jutimo technologijos kūrimą, ieškome partnerių, kurie pagelbėtų mums išlaikyti pozicijas pasėlių mitybos rinkoje. Šis bendradarbiavimas suteiks mums geresnių galimybių padėti ūkininkams pagerinti pasėlių auginimo efektyvumą integruojant skaitmenines technologijas į ūkio valdymo procesą“, teigė Pålas O. Stormorkenas, „Yara“ taikymo ir pasėlių priežiūros sistemų vadovas.


„Bayer“: mokslas geresniam gyvenimui

„Bayer“ yra pasaulinė bendrovė, kurios pagrindinės veiklos sritys yra sveikatos priežiūros gyvosios gamtos mokslų sritys ir žemės ūkis. Jos gaminių ir paslaugų paskirtis yra teikti naudą žmonėms ir gerinti jų gyvenimo kokybę. Kartu grupė siekia kurti pridėtinę vertę per naujoves, augimą bei didelį uždarbio pajėgumą. „Bayer“ yra įsipareigojusi laikytis tvarios plėtros principų ir prisiima socialinę bei etinę atsakomybę kaip visuomenės narė. 2015 finansiniais metais grupėje dirbo apie 117 000 žmonių, gauta 46,3 mlrd. eurų pajamų. Kapitalo išlaidos buvo 2,6 mlrd. eurų, o tyrimų ir plėtros išlaidos sudarė 4,3 mlrd. eurų. Šie skaičiai apima ir aukštųjų technologijų polimerų verslo, kuris 2015 m. spalio 6 d. akcijų rinkoje buvo kotiruojamas kaip nepriklausoma bendrovė „Covestro“, duomenis. Išsamesnės informacijos ieškokite adresu www.bayer.com.

„Yara“: žinios augina


„Yara“ žinios, produktai ir sprendimai didina ūkininkų, platintojų ir pramonės klientų verslo pelningumą ir atsakomybę, o kartu saugo žemės išteklius, maistą ir aplinką. Įmonės trąšos, pasėlių mitybos programos ir technologijos užtikrina didesnį derlių, pagerina gaminių kokybę ir sušvelnina ūkininkavimo poveikį aplinkai. „Yara“ pramonės ir aplinkosaugos sprendimai leidžia pagerinti oro kokybę sumažinus pramonės ir transporto išmetamų teršalų kiekį ir yra svarbūs įvairių prekių gamyboje. Įkurta 1905 m., kaip kovos su badu Europoje priemonė, šiandien „Yara“ veikia visame pasaulyje ir turi beveik 16 tūkst. darbuotojų ir prekiauja su daugiau nei 150 šalių. www.yara.com.

Pastaba redaktoriams:
Spausdinti tinkamos kokybės nuotraukas galima atsisiųsti iš: www.news.bayer.com arba http://yara.com/media/multimedia_library/images/


Kontaktai:

Bayer AG
Utz Klages, Tel. +49 2173 38-3125
El. paštas: utz.klages@bayer.com

Yara
Pål Øystein Stormorken, Tel. +47 40620923
El. paštas: pal.oystein.stormorken@yara.com

Daugiau informacijos rasite www.bayer.com
kgs (2017-0008E)


Prognostiniai pranešimai
Šiame leidime gali būti prognostinių pranešimų, pagrįstų dabartinėmis „Bayer“ vadovybės prielaidomis ir prognozėmis. Įvairūs žinomi ir nežinomi pavojai, netikslumai bei kiti veiksniai gali lemti didelius faktinių ateities rezultatų, finansinės situacijos, bendrovės plėtros arba veiklos efektyvumo ir čia pateiktų numatomų duomenų skirtumus. Šie veiksniai apima aptartuosius „Bayer“ viešosiose ataskaitose, kurias galima rasti „Bayer“ svetainėje adresu www.bayer.com. Bendrovė neįsipareigoja atnaujinti šių prognostinių pareiškimų arba užtikrinti, kad jie atitiks ateities įvykius ar plėtrą.

2017.03.13  Copyright © Bayer Nordic
http://www.bayer.com

Share this page on

Close ×