Misija ir vertybės

Atsižvelgiame į socialinius poreikius

Iššūkiai, su kuriais susiduria visuomenė, nepasikeitė. Jų tik padaugėjo. Dėl pasaulio gyventojų senėjimo ir skaičiaus didėjimo, reikia naujų, geresnių vaistų, taip pat daug didesnės maisto pasiūlos. Kokius sprendimus siūlo „Bayer“?

riceexpertsscienceforabetterlife

Beveik kas trečias žmogus miršta nuo širdies ir kraujagyslių ligų

Širdies ir kraujagyslių ligos yra viena pagrindinių pasaulio sveikatos problemų ir viena dažniausių mirtingumo priežasčių. Pagal Pasaulio sveikatos organizacijos statistinius duomenis, beveik kas trečias žmogus miršta nuo kvėpavimo takų arba širdies ir kraujagyslių ligų, įskaitant miokardo infarktą ir insultą. Pasitelkus efektyvią profilaktiką, daugelio šių ligų ir gyvybei pavojingų pasekmių galima išvengti. Sergančių žmonių visame pasaulyje taip pat daugėja. Tam įtakos turi ir nesveikas gyvenimo būdas, kuriam būdinga didelį riebalų kiekį turinti mityba ir nepakankama fizinė veikla, didinanti rizikos veiksnius, pvz., nutukimą, padidėjusį lipidų kiekį, kraujospūdį ir diabetą. Mes siūlome įvairius efektyvius širdies ir kraujagyslių ligų gydymo produktus, atliekame naujų tikslinių gydymo metodų tyrimus.

Chart_cardiovascular_diseases

Vyresni žmonės nori išlikti sveiki ir aktyvūs

Žmonių gyvenimo trukmė ilgėja. Prognozuojama, kad 2050 metais žmonių, kuriems virš 60 metų, skaičius padvigubės ir sieks iki dviejų milijardų. Dėl to su amžiumi susiję sutrikimai taps vis didėjantis iššūkis visuomenei. Kartu su širdies ir kraujagyslių sistemos ligomis plinta ir vėžys, akių ligos ir artritas. Mūsų receptiniai vaistai ir nereceptiniai produktai gali padėti vyresniems žmonėms ilgiau gyventi aktyvų gyvenimą. Teikiame jiems produktus ir informaciją, kuri padės žmonėms kaip galima geriau rūpintis savo sveikata.

Chart_life_expectancy

Didėjančios pasaulio populiacijos maisto poreikis

Didėjančios pasaulio populiacijos maitinimas yra vienas iš didžiausių iššūkių pasaulyje. Prognozuojama, kad 2050 metais mūsų planeta taps daugiau nei devynių milijardų žmonių namais. Tačiau, dėl didėjančios urbanizacijos, didesnio vandens druskingumo ir dirvožemio erozijos, mažėja žemės ūkiui tinkamų plotai. Ekstremalios oro sąlygos, pvz., sausros ir potvyniai veikia derliaus kiekį ir kokybę. Siekiant užtikrinti tinkamą ir saugų maisto tiekimą didėjančiai pasaulio populiacijai, žemės ūkio produktyvumas turi padidėti 60 procentų. Tam reikia modernių sėklų ir naujoviškų augalų apsaugos produktų.

Chart_world_population

Kas septintas žmogus planetoje kenčia nuo tropinės ligos

Paveikslas: Afrikos šeima informuojama apie „Bayer LifeNet ™“ – modernų lovos tinklą, kuris apsaugo nuo uodų

Daugiau nei vienas milijardas žmonių serga tropinėmis ligomis, daugiausia mažų ir vidutinių pajamų ūkiuose Afrikoje ir Pietų Amerikoje. Maliarija, upinis aklumas, Afrikos miego liga, Chago liga ir dengės karštligė – negydomos, dauguma šių ligų yra mirtinos arba sukelia visą gyvenimą trunkančią lėtinę negalią. Jas platina patogenus nešiojantys vabzdžiai arba užterštas vanduo, kuriame veisiasi lervos. Mes bendradarbiaujame su vyriausybėmis, nevyriausybinėmis organizacijomis, fondais ir kitomis įmonėmis, kad iki 2020 metų sustabdytume arba pašalintume dešimtis tropinių ligų. Prisidedame tiekdami savo vaistus bei insekticidus, kurie naudojami ligų platintojams kontroliuoti.