Veikla siekiant geresnio gyvenimo

Socialiniai įsipareigojimai

Mes prisidedame prie vietinės bendruomenės gerovės vykdydami daugiau nei 300 projektų šiose srityse:

Socialinės atsakomybės projektais siekiame prisidėti prie geresnės žmonių ateities. Vienas iš projektų – remiame moksleivius ir talentingus mokslininkus bei padedame jauniems aplinkosaugininkams visame pasaulyje. Prisidedame prie sveikatos priežiūros užtikrinimo besivystančiose šalyse, o kultūros ir sporto projektais siekiame suvienyti žmones.

Šiaurės Europos šalių iniciatyvos

Kompanija „Bayer“, įgyvendindama programą „Making Science Make Sense“, aktyviai siekia padidinti vaikų ir jaunuolių susidomėjimą mokslu. Programa Šiaurės Europos šalių moksleiviams suteikia galimybę apsilankyti moderniose „Bayer“ mokinių laboratorijose „Bayer“ būstinėje Lėverkūzene (Vokietija).

Pasaulinės iniciatyvos

Kompanija „Bayer“ yra pirmoji Jungtinių Tautų Aplinkos apsaugos programos (angl. UNEP) privataus sektoriaus partnerė, padedanti šviesti viso pasaulio jaunus žmones apie tvarų gamtos išteklių naudojimą. Kartu su „National Geographic“ „Bayer“ įsteigė fondą „Global Exploration Fund“ (liet. „Pasaulinis tyrimų fondas“), kad skatintų novatoriškus mokslinius tyrimus, susijusius su geriamojo vandens atsargų trūkumu. Šiomis ir daugybe kitų iniciatyvų siekiame sukurti geresnį gyvenimą – kaip deklaruojame savo misijoje – „Bayer“: mokslas geresniam gyvenimui“.